M3 projekttalálkozó – 1. nap beszámoló – műhelymunka (2019.02.11.)

Az első napon két új szakértőt köszöntöttük köreinkben:

Juhász Ágnes gazdasági szakember, aki felismerte munkájában a holisztikus megközelítés szükségességét és ezért a saját szolgáltatására, mint humán szolgáltatás gondol. Hiszen a teljes emberrel foglalkozik. Mint elmondta gyakran kiderül, hogy nem gazdasági, hanem emberi és kapcsolati tudás átadására van szükség.

Sulyok János pedig informatikai szakértelmével értékelő rendszerek kidolgozásában szerzett tapasztalatot. Szenvedélye a mérés és az emberi teljesítmény mérhetővé tétele a humán szolgáltatások területén.

Az ismerkedést követően az első nap műhelymunkája ismét az eddigiek felidézésével telt. Mivel azok a szakértők, akik rendszeresen részt vesznek a találkozókon már jóval előrébb járnak a témában ezért fontos, hogy közös alapokról induljunk. Az ismétlés jót tesz mindenkinek, segíti a tudás beépítését és az alkotó szakasz elindítását.