Projekt film

Kedves partnereink, résztvevőink!

Fogadjátok szeretettel azt a filmünket, amely a visszajelzés-kultúra módszertan komplex rendszerré, modellé válásához szükséges kiegészítő technológiákat mutatja be röviden. A filmben az empátia, mentorálás, értéktudatos gondolkodás és az ahhoz kapcsolódó mérési rendszer alapjait emeltük ki. A film szabadon terjeszthető és felhasználható, igaz csak a linken keresztül érhető el.

Projekt kisfilm

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s