M2 projekttalálkozó – 4-5. nap beszámoló – műhelymunka (2019.01.31-02.01.)

A műhelymunka során az akciókutatás harmadik ciklusának eredményeit dolgoztuk fel. Az újonnan csatlakozó szakértők számára betekintést adtunk a kidolgozandó módszertan jelenlegi állapotába. A kedvükért kipróbáltuk ott a helyszínen, hogy személyes tapasztalatuk is legyen. Azok a szakértők, akik már korábban is velünk tartottak, beszámoltak a fejlesztési javaslataikról. Megállapodtunk abban, hogy a februári találkozón is folytatjuk ezt a feldolgozást, egyrészt mert oda más résztvevőket is várunk és újabb külföldi partnerünknek lesz alkalma személyesen is hozzájárulni az eredményekhez. Megegyeztünk abban, hogy minden fejlesztési javaslatot elfogadunk, a szűrő csupán az, hogy a javaslat elég praktikus-e ahhoz, hogy beépíthető legyen. Abban is megegyeztünk, hogy ha a javaslathoz teendő is tartozik, akkor azt a javaslattevőnek kell vállalnia: vagy megcsinálja ő maga vagy megszervezi a csapatot rá, ha kell. Megállapodtunk abban, hogy a februári találkozón is folytatjuk ezt a feldolgozást, egyrészt mert oda más résztvevőket is várunk és újabb külföldi partnerünknek lesz alkalma személyesen is hozzájárulni az eredményekhez.

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s