Szeptemberi projekttalálkozó (M8) – Beharangozó

Szeptember 29-30-án ismét intenzív munkára gyűlünk össze. Célkitűzésünk szerint az idő nagy részét arra szánjuk, hogy feldolgozzuk azt a számos tapasztalatot, amit a második akció, az MBB (Mey Bad Badges) módszertan kipróbálása hozott. Ez alkalommal is műhelymunka során mélyülünk el a témában, és számítunk minden résztvevő szakértőnk összegyűjtött személyes élményére, hogy azokat a közösbe beadva, pontos képet kapjunk arról, hol vannak a fejlesztésre szoruló elemei a módszernek, mi működik máris és miért. Ez tehát a műhelytalálkozó aktív alkotó szakasza. Ugyanakkor ismét lesz részünk tréningben, ami olyan készségeinket fejleszti majd, amik szorosan kapcsolódnak az MBB módszertanhoz. Valamint a záró napon tartandó szakmai bemutatkozó alkalomra ezúttal is bárkit várunk, aki szeretne hírt kapni arról, hol tartunk a munkában, milyen eredményeket tudunk máris felmutatni.

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s