Bemutatkozik a Kertész Családi Napközi

A projektlátogatás során a 2015-ben alakult, egri Kertész Családi Napközit alapító céget látogattuk meg, akiket most röviden be is mutatunk. A vállalkozás azt a célt tűzte ki maga elé, hogy színvonalas környezetben, változatos programokkal, személyre szóló, szeretetteljes gyermekgondozással kapcsolják be a gyermekeket a családok életébe. A napközi azoknak a gyermekeknek nyújt rövidebbhosszabb­ szóló, alkalmi vagy rendszeres felügyeletet, gondozást, akiknek családja, szülei a mai rohanó világ kihívásai (a szorító munka vagy csak egyszerűen a feltöltődés igénye) miatt segítséget kérnek. A családi napközi aktívan foglalkozik a kötődő nevelés, válaszkész gondozás, hordozás és optimális életkezdet témájával. A szülő-gyerek kapcsolat kulcspontjait a mindennapi tapasztalataikkal is kutatják és tanítják a hozzájuk járó szülői körnek. További információ olvasható a https://www.csanaeger.hu/ weblapon és a https://www.facebook.com/KerteszCsaladiBolcsode/ facebook oldalon.