Interjú Győzővel – Beszámoló a decemberi M5 projekttalálkozóról (2017.12.14-15.)

“Régen voltam egy ennyire jól szervezett és összefogott rendezvényen.
A munkakörülmények ideálisak voltak az elmélyült csoportmunkához és az igények szerint több alkalommal néhány perc alatt át tudtuk rendezni a teret az aktuális tréning-feladatoknak megfelelően. Az ebéd-beszállító is kitett magáért, pontosan érkezett és az ellátás is megfelelt az igényeimnek, tetszett, hogy a húsmentes ételeket is idényesen válogatták össze és a legízletesebb és a legfrissebb alapanyagokból készítették.
A tréning összefogottságát -a jó szervezés mellett- a professzionális falicitálásában láttam. Az életben szinte minden frontálisan folyik, legtöbbször ilyenek a megbeszélések a munkahelyemen, még a vezetés is ilyennek tekinthető. Ezen a tréningen értettem meg, hogy mennyire fontos az interakció egyenrangú partnerek között és hasonlóképpen a bevonás és elkötelezés. Ebben tette jól a dolgát a tréningvezető. Segített abban, hogy „beleállhassunk” a szerepünkbe, hogy megértsük azt, hogy miért jöttünk össze, hogy lássuk pontosan, hogy mi az a keret, amelybe a megbeszélésünknek illeszkednie kell és az eredménynek milyen felhasználási útvonala lesz.”