Záró projekttalálkozó – 4. nap beszámoló – műhelykonferencia (2019.07.18.)

A találkozó negyedik napján műhelykonferenciát is tartottunk. Ennek során bemutattuk a módszertani alapokat, azt a három alap-technológiát, ami a keretét adja az együttműködési rendszerünknek. Valamint vázoltuk azt a folyamatot, amely az újonnan érkezőket segíti. Bemutattuk azt a három alapvető szakaszt, amin biztosan mindenki keresztül megy, amikor a módszerünkkel ismerkedik. Első az ismerkedés szakasza, ahol a baráti beszélgetések zajlanak, ahol a céljainkkal ismerkednek, és ahol a általunk szervezett tréningek, előadások és programok segítik a velünk ismerkedőket. A második a bevezető szakasz, ahol már a módszertannal kapcsolatos ismeretátadás zajlik és a már működő műhelyek megismerése. A harmadik pedig csak azoknak szól, akik az első kettő alapján munkatárssá kívánnak válni. Itt ugyanis projektek indítása és kezelése zajlik már.

Kiemeltük, hogy a módszertan szerint minden érdeklődő egyéni figyelmet kap és és az éppen elérhető eszköztárunkból csak azokat kell használnia, ami számára releváns. Ugyanakkor bizonyos lépéseket kötelezővé teszünk – ezek képezik a stabil mérföldköveinket.

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s