M4 projekttalálkozó – 1. nap beszámoló – műhelymunka (2019.04.22.) – Húsvét

Szakértőink kérésének eleget téve, a hosszú, ünnepi hétvégéből a hétfő esténket már munkával töltöttük. Az ünnepi hangulat miatt az első nap a csapatépítésre tettük a hangsúlyt. A zenés, játékos feladatokon és történet mesélésen keresztül az volt a célunk, hogy jobban megismerjük egymást. Mindenki beszámolt a közös témával kapcsolatos egyéni tapasztalatairól, tanulságairól. Arra is megkértük a résztvevőket, hogy osszanak meg velünk fontos részleteket párkapcsolatukról, családi életükről. Ehhez néhány kulcs-szót adtunk: Kritika és összhang, Célok és a mindennapok, Inspiráció és feladatmegosztás.

A korai vacsora után a résztvevők szabad foglalkozás keretében folytathatják az ismerkedést egymással. Az ismerkedés munka jellegét erősítve megfigyelési szempontot adtunk a szabad beszélgetésekhez: mindenki vállalta, hogy megfigyeli, hogy kivel mennyit beszélt és felírja a számára inspiráló kulcsszavakat a beszélgetésből. Célunk, hogy ezt a listát a 4. napi műhelymunkán elővegyük majd.

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s