Módszerfejlesztés – Közgazdász Társaság

Szervezetünk profiljából adódóan a módszertani fejlesztésnek azokat az aspektusait gyűjtjük össze, amitől alkalmassá válik rendszerszemléletű megközelítésben való terjesztésre, és a későbbiek során értékesítésre, népszerűsítésre is. Megvizsgáljuk azokat a tényezőket, amitől fenntarthatóvá válik egy honlap és adatbázis üzemeltetése és a hozzá tartozó szakmai csapat finanszírozása. A tényezők feltárása során külön figyelmet fordítunk a minőségbiztosítás kérdéskörére, annak rendszer-szerű felépítésére a kezdetektől egészen (első körben) a több tízezres felhasználó létszámig. Kitérünk majd annak a körbejárására is, hogyan lehet és kell biztosítani a személyesség megjelenését, meet-up-ok, találkozók, klubok, esetleg konferenciák rendszerének a kiépítésével, úgy, hogy meghagyjuk eközben az alulról építkezés és folyamatos módszertani fejlesztés lehetőségeit is. Figyelmünket ezen a területen tartva készülünk a következő találkozóra az összeírt javaslatainkkal.

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s