Bemutatkozik a Deszka Team Szociális Szövetkezet

A februári műhely-konferencián nagy örömünkre velünk tartott a 2015-ben alakult Deszka Team Szociális Szövetkezet néhány tagja is. A Deszka Team csapata a művészeti ágat képviseli, alapvetően főként színházi szolgáltatásokkal, díszlet-tervezéssel és díszletpakolással foglalkoznak. Az utóbbi időben különleges vállalkozásba fogtak: 3D-s virtuális díszlet tervezésével kísérleteznek. A hazánkban még ritkaságnak számító, speciális technológiájú  háromdimenziós díszlet a nézőket egy különleges világba képes repíteni, ahol a színpadon látottak összeolvadnak a mi valóságunkkal. A háromdimenziós hatású díszletek képesek lehetnek arra, hogy teljesen megváltoztassák a teret, kiszakítva a nézőt a realitásból. Projektünkhöz kapcsolódva olyan izgalmas kérdések és ötletek merültek fel a műhely-konferencián, hogy ezt a fajta színházi technológiát lehetne-e és hogyan lehetne alkalmazni a drámaszínházban, pszichodrámában vagy csoportdinamikai folyamatok kivetítésére.