Bemutatkozik a Holdam Egyesület

A 2007-ben alakult, miskolci székhelyű Holdam Egyesület a nők és anyák közössége. Aktívan részt vesz a családokat érintő, szemléletformáló tevékenységekben és támogató közösségek születésének népszerűsítésében; segítséget nyújt a női életkör különböző állomásain felmerülő kihívásokban. Alapvetően fontosnak tartják, hogy tevékenységükkel hozzájáruljanak a miskolci nők teljesebb életéhez, ezért a nőiség, az anyaság, a szülés és a születés minél teljesebb, tudatos megéléséért munkálkodik.

Projektünkbe azért kapcsolódtak be, mert jelentős tapasztalatokkal és tudással rendelkeznek a családokat érintő kérdésekben, illetve a családok közötti kapcsolat, helyi szintű összefogás kialakításában. Emellett számos olyan programot, beszélgetést szerveznek, melynek fő témája a munka és hivatás összehangolása, a szakmai élet és magánélet kapcsolata, a női-férfi kapcsolat, a párkapcsolaton és családon belüli együttműködés. A Holdam Egyesületről további információ a facebook oldalukon található: https://www.facebook.com/holdamegyesulet/.